Özel Üniversal Göz ve BIK Anlasti

Özel Üniversal Göz ve BIK Anlasti

Agir sartlarda çalisan basin mensuplarina kolaylik saglamak için Universal Göz Hastanesi ile BIK anlasmaya vardi. Yapilan protokol anlasmasinda basin mensuplari, Basin Ilan Kurumu çalisanlari ve bunlarin birinci derece yakinlari, göz sagliginda ameliyat ve ek ücret konusunda anlasilan indirimden yararlanacak

Universal Göz Hastanesi’nde imzalanan protokol anlasmasina Universal Göz Hastanesi haberleri/malatya” class=”taglink” title=”Malatya Haberleri”>Malatya Sube Müdürü Türkan Eyol, Universal Göz Hastaneleri Bölge Müdürü Özgür Çiçek, Malatya Universal Göz Bashekim Yrd. Doç. Dr. Oguzhan Genç, Basin Ilan Kurumu Malatya Sube Müdürü Nihat Abaci ve birçok basin mensubu katildi.

ABACI: ATTIGIMIZ ADIMLAR DEVAM EDECEK

Basini yakindan ilgilendiren protokol imzasi hakkinda bilgi veren Basin Ilan Kurumu Malatya Sube Müdürü Nihat Abaci, “ Basin mensuplari, Basin Ilan Kurumu çalisanlari ve bunlarin birinci derece yakinlari için Özel Üniversal Göz Hastanesi Malatya ve Elâzig hastanelerinde indirimli yararlanmalari için protokol imzasi yapmak dolayisiyla buradayiz. Bilindigi gibi basin mensuplari zor sartlar altinda çalisiyor. Gece gündüz demeden kis soguk demeden halka haber ulastirmak için fedakâr bir sekilde görevlerini ifa ediyorlar. Bizde basin ilan kurumu olarak basin mensubu arkadaslarin sosyal imkânlarini arttirma adina bazi faaliyetlerde bulunuyoruz.  Üniversal Göz Hastanesi yetkilileriyle görüstük. Özellikle ameliyat ve ek ücret konusundaki indirimde bir anlasmaya vardik. Bu konuda bizim taleplerimizi olumlu karsiladilar, Özel Üniversal Göz Hastanesi yetkililerine bu konuda çok tesekkür ediyorum.  Basin mensubu arkadaslarin sosyal imkânlarini arttirma yönünde attigimiz adimlarin bundan sonrada devam edecegini ifade etmek istiyorum. Fark indirimi ücreti teklifini kabul ettikleri için Üniversal Göz Hastanesi grubuna da tekrardan tesekkür ediyorum” ifadelerini kullandi.

TETKITLERDE YÜZDE 50, AMELIYATTA YÜZDE 30 INDIRIM

Universal Göz Hastaneleri Bölge Müdürü Özgür Çiçek, ise yapilan anlasmanin ayrintilarina inerek “ Indirimin esaslarina gelecek olursak girislerde fark ücreti alinmayacak, tetkitlerde de yüzde 50 indirim yapilacak, ameliyata da yüzde 30 indirim uygulanacak. Simdiden her iki taraf için hayirli olsun, insallah her iki tarafta mutlu olur” sözlerini kullandi.   Malatya Universal Göz Bashekim Yrd. Doç. Dr. Oguzhan Genç, de “Bugün itibariyle özel indirim anlasmasi protokolü imzaliyoruz.  Bizde bundan çok mutluyuz.  Insallah hastane olarak elimizden gelen her seyi yapacagiz” diye konustu.  

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *