Hakkımızda

METAGÖZ

Misyonumuz

Göz sağlığı branşında bilimsel, vicdani, etik ve ilkelerden ödün vermeden; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, araştırmalarla kendini sürekli yenileyen, yüksek kalitede güncel sağlık hizmetini, uygun ekonomik koşullarda sunmak. .

Kasım 2016 da METAGÖZ Malatya’da faaliyetine başlamıştır.

Gözün tüm branşlarında ve en gelişmiş teknolojilerle sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle haftada 6 gün çalışarak göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara kesin çözüm getiriyor.

Bölgemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan METAGÖZ, yurt içinde toplam 2 merkezinde ilkeli sağlık hizmeti veriyor.

METAGÖZ sürekli yenilenen teknolojisi ve uzman doktorlardan oluşan 3 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 22’ye yakın çalışanı ve çağdaş yönetim anlayışıyla kısa sürede bölgede yerini almayı başardı.

Ayda yaklaşık 5 bin hastaya muayene hizmeti verirken, bin hastaya göz ameliyatları konusunda ‘sağlıklı görme’ye destek veriyor.

Ekip Anlayışımız

Amatör ruhla profesyonel anlayışı ustalıkla birleştiren her bir METAGÖZ çalışanı, mesleki deneyimlerini hizmet içi eğitimle destekler. Sürekli ve nitelikli hizmet üreten, sorumluluk alan kadromuz, daha sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için hastaların her türlü ihtiyacına en kısa sürede, kaliteli ve özverili çözümler üretir. Çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet sunumunda, 2016 yılından bu yana kalite ve güven anlayışı ile göz sağlığının hizmetinde olan METAGÖZ muayene, ayaktan, tetkik, tanı ve tedavi hizmeti olmak üzere göz alanlarında hizmet sunmakta olup yenilikçi ve herkese eşit hizmet felsefesinin öncüsü olmayı amaçlamaktadır.

SMILE Lazer

smile lazer ile başarılı tedaviler

+0

Tedavi
METAGÖZ

SMILE Lazer Süreci

Randevu

randevu süreci

Muayene

Alanında uzman Hekimlerimizin muayenesi

Göz Uygunluğu

Uzman Hekim muayene sonucunda SMILE Lazer tedavisinin uygunluk kararı

Gözlüksüz Yaşam

Uzman Hekim SMILE lazer e uygun karar sonrası lazer operasyonu

We're hiring

Join us Today

Each week our editors add new content to our blog, you can find many useful topics, exclusive for Essentials owners.

Jenny Murtaugh

Web designer

Marco Alves

Chief design officer

Joana Leite

Content manager

Nadine Petrolli

Support manager